Svírající ruce

12. října 2012 v 19:03 | Lady Lala |  Příběhy od LaLa
Tenhle příběh (nejspíš vymyšlený) mi kdysi řekla kamarádka,tak moc se mi líbil že se chci s Vámi o něj podělit.
Prosím buďte schovívaví skrz můj sloh,přece jsem na tohle ještě mladá :-D, děkuji!


Blázen

Každý si myslí že jsem blázen,dokonce moje rodina proto jsem tady--v blázinci.
Rodiče mně zavrhli od té doby co jsem napadla svého staršího bratra ve spánku,protože se mi zdála noční můra která se stala malinko živější.Tohle se stalo už po 6 v týdnu.
Už mně nezvládali,byla jsem jen přítěž,hrozba která se nikdy nenapraví.Postupně jsme se odcizovali,jediný kdo při mně stál byla o dva roky starší 18ti-letá nejlepší ségra jakou jsem si mohla přát.Rodiče byli kvůli mě tolik psychicky na dně,že mi zaplatili psychiatrickou léčebnu v nedalekém městě.

Musím přiznat že první dva měsíce byly strašné,nadupovali do mně prášky které na mně působili jako drogy!
Celé týdny jsem ležela na pokoji,kde byly holé,popraskané zdi na kterých místy byly rýhy od nehtů dalších nevinných lidí.
Ale nebylo to jen utrpení,našla jsem si tam pár přátel.Dvě dívky tři chlapci.Podle lékařů měli dívky psychickou poruchu komunikace,mně však připadly jako normální upovídané holky s citem.Jeden z chlapců byl zase vyhublý na kost a trpěl anorexií která nebývá u mužů obvyklá.Další dva byli jen precitlivělí a hodní kluci,kteří neví co chtějí a mají velké výkyvy nálady (což je u teenagerů uplně běžné-všem bylo teprv 16!).

Jednoho večera kdy jsem se už chystala spát, to už byl 3 měíc v blázinci,mě přeludy přemohly a připadlo mně jako by mi někdo násilím svíral ruce od zápěstí po předloktí.Pak jsem už věděla kdo mi to drží ruce.Byl to můj táta.Vysoký muž světlejší pleti s tmavými vlasy a šibalským úsměvem.Zarýval mi svoje nepřirozeně dlouhé nehty do kůže a křičel na mně.Ne,to nemohla být realita.Táta sedí doma na gauči v ruce pivo , vyvalenej pupek a čumí na fotbal.Mamka kolem něk poskakuje a on nadává.Vždy to byl slušný a hodný muž ale od té doby co jsem odešla sem,se změnil.
Asi jsem tu správně.Řekla jsem si.Blázním.
Po téhle myšlence zmizel.Ale ruce mi začaly krvácet.V tom se otevřeli dveře a z tama vyšla drobná sestřička.Ihned kě mně přběhla a dívala se mi na zkvavělé ruce.Rány od nehtů vypadaly jako kousance od malých potkanů které tu potkávám každý druhý den v pokoji (pokoje nejsou zrovna nadstandart).Sestra se mi podívala starostlivě do očí a potom hodila pohledem k rohu od mé postele.Byla tam malá díra kterou vycházely a odcházeli noční tvorové.
Jak jsem mohla být tak hloupá!
Ty rýhy otcových nehtů byly vlastně kousance malých potvor.Usnula jsem a moje sny mi udělala pořádný noční děs.
No a mů táta tomu dodal šťávu-asi jsem zrovna myslela na rodiče a takhle to dopadlo,ohryzaná potkany.
Sestřička doběhla pro lékárničku a vytáhla z bíle krabičky pár náplastí a obvazy a ruce mi ošetřila.Až přehnaná péče ale aspoň nejsem jak ve vězení kde jim nedají ani najíst. "Dítě nešťastné,musíme ti dát jiný pokoj a tenhle zrušit."
Nadávala starostlivě drobná a starší žena.

V psychiatrické léčebně jsem už rok a za měsíc budu doma-u sestry.Jediný člověk který mně drží nad vodou,který by pro mně udělal všechno na světě-moje druhá máma.S rodiči se už půl roku nestýkám.Jsem na ni hrdá a vdečná,nebýt jí tak bych tu asi nebyla.Léčebna mi dala vlastně vše-kamarády,sestru a doufám zdravé svědomí.

Doufám že se vám příběh líbil nebo aspoň jste si ho přečetli!

LaLa

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 12. října 2012 v 19:25 | Reagovat

je to pekné :D Denník nejakého dievčaťa, to by mohlo byť aj pekné na pokračovanie :D Keby si opisovala neviem, ďalšie zážitky, ktoré by tam mohla zažiť. Možno by si ju tam nechali dlhšie a ona by sa snažila aj s priateľmi ujsť. Možno by ich mohli zneužívať na niečo, alebo tak, ale nejdem ti diktovať čo máš robiť :D :D
a ešte len jedna maličkosť:D Táto veta je divná :Postupně jsme se odcizovali,jediný kdo při mně stál byla o dva roky starší 18ti-letá nejlepší ségra jakou jsem si mohla přát
Napíš to radšej takto:
Postupně jsme se odcizovali,jediný kdo při mně stál byla o dva roky starší 18ti-letá ségra- nejlepší jakou jsem si kdy mohla přát.

2 ladylala ladylala | Web | 13. října 2012 v 10:57 | Reagovat

díky,já vím některý věty jsou docela divný a pomalu nelogický ale snážím se!dekuji za komentář! ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama