Čertovo kopyto

18. dubna 2013 v 19:08 | Debbie Willie |  Knihy


Ahoj lidi,

dnes přináším nové objevy (nebo staré krámy ) z mé knihovny.
Jelikož ráda čumím do knihovničky,vyhrabala jsem z tama pěknou knížku.Je od českého spisovatele,který není ještě moc známý,ale věřím,že jednou bude :)

Takže,kniha se jmenuje Čertovo Kopyto a napsal ji Jan Sviták.
Jak o sobě říká,je milovníkem dobrách konců,psaní je pro něho velká vášeň a nepíše jen pohádky,ale taky knihy pro dospělé.

Kniha je sama o sobě úžasná,tolik napětí,strachu a zároveň očekávání se prostě nedá v knize přehlédnout.
Už samé zvraty v ní,ji dělá tak jedinečnou a faaakt úžasnou.Já věřím,,že pokud si ji někdy koupíte a přečtete,že Vás ohromí,v některých případech budete naštvaní,překvapení a možná vám i zvlhnou oči..

Já jsem se s touto knížkou a samotným spisovatelem setkala v šesté třídě,když měl právě besedu o své knížce.
Nevím jestli to bylo stejný den,nebo až pár dnů potom,je začal prodávat u nás ve škole.A to i s podpisem.No to jsem si nemohla nechat ujít-setkání s jakýmkoliv spisovatelem byl můj malý sen.Takže smaozřejmě jsem si ji koupila a výrazný podpis na začaátku knihy jsem strašně obdivovala :D.

Takže,ti co milují dobrodružství a napětí,by si měli tuhle knížku sehnat protože je fakt o co stát :)

Malý popisek ke knize:

Strýc Karel byl pro Olivera záhadou sám o sobě a když tajemstvím opředený život skončí, nic nebude jako dřív. Oliver a jeho nejlepší kamarádka Ema musí trávit prázdniny v domě, ve kterém Karel zemřel. A hned první noc se začnou dít divné věci! Kdo jim doručuje dopisy do zamčeného pokoje? Jaká překvapení ukrývají zamčené dveře, kterých je v domě víc než dost? Na čem Karel celý život tajně pracoval a proč vlastně zemřel? Otázek je víc než odpovědí a času zoufale málo.
Napínavý příběh prastaré legendy, jednoho useknutého kopyta, čerta, který se rozhodl ovládnout svět a dvou dětí, které mu v tom musí stůj co stůj zabránit.Druhý díl:Moooc děkuji za přečtení a mějte se,jdu si číst Robinsona :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama